Сватівська міська рада Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36, оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань агропромислового комплексу  відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та інформаційної діяльності Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань агропромислового комплексу  відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та інформаційної діяльності Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії з питань благоустрою відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії з питань благоустрою  відділу комунальної власності, містобудування  та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Сватівської міської ради.

Відділ культури, молоді та спорту Сватівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Сватівський міський Народний дім «Сватова-Лучка»

Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Відділ культури, молоді та спорту Сватівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Сватівський міський краєзнавчий музей»

Відділ культури, молоді та спорту Сватівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Сватівська міська публічна бібліотека ім. Т. Полякова»

Сватівська міська рада Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань агропромислового комплексу відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та інформаційної діяльності міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань агропромислового комплексу відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та інформаційної діяльності Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста служби у справах дітей Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста служби у справах дітей Сватівської міської ради.