Увага! Важлива інформація!

Дата: 16.06.2021 08:03

Сватівська міська рада спільно із Сватівською дільницею Новопсковського МРУЕГГ та Кремінською дільницею Сєвєродонецького МРУЕГГ АТ "Луганськгаз" повідомляють всіх споживачів природного газу, що відповідно до підпункту 2 пункту 1 розділу III Кодексу газорозподільних систем,  затвердженого постановою Національної комісії, що виконує державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 №2494, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 06.11.2015 за № 1379/27824, технічне обслуговування та технічний ремонт внутрішньбудинкових газових мереж в багатоквартирних будинках та в приватних будівлях виконується на підставі договору, складеним між власником/особою, уповноваженою на це співвласником, та суб'єктом, що має право на виконання таких робіт.

Тобто, всі користувачі природного газу без винятку мають провести обслуговування свого газового обладнання.

При укладені  договору на виконання планового технічного обслуговування із будь якою організацією відмінною від Сватівської дільниці Новопсковського МРУЕГГ та Кремінської дільниці Сєвєродонецького МРУЕГГ АТ "Луганськгаз" (мешканцям с. Новомикільське) до вищезазначених дільниць необхідно надати акт виконаних робіт з мокрою печаткою.

Згідно з пунктом 5,7 ПБСГ абонент підлягає відключенню від системи газопостачання обладнання житлових і громадських будинків із встановленням заглушки через відмову від виконання планового технічного обслуговування.

Враховуючи вищезазначене, починаючи з 01.01.2020 року технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових і громадських будівель, комунально-побутових об'єктів невиробничого характеру АТ “Луганськгаз” буде виконувати платно на підставі укладеного договору.

Червень, 2021 р.