Продовжено роботи з капітального ремонту на ділянці самопливної каналізаційної мережі

Відповідно до «Комплексного проєкту МКП «Сватівський водоканал» з капітального ремонту аварійних ділянок та об’єктів розташованих за адресами: квартал Будівельників, вулиця Привокзальна, вул. Челюскінців, квартал Мирний, 1, вулиця Водоп’янова, вулиця Польова, квартал Залізничників, вулиця Дружби 72а, вулиця Садова, 74, квартал Будівельників 6а, квартал Докучаєва 8а, місто Сватове, Луганської області. (коригування)», 15 лютого підрядною організацією «Строй-клуб плюс» (колишня вул. Водоп’янова).

Луганщина переходить до "червоної" зони з 11 лютого

Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про встановлення "червоного" рівня епіднебезпеки в Луганській області з 11 лютого.

Луганщина переходить до "червоної" зони з 11 лютого

Проводилися роботи щодо аварійної ліквідації ямковості пошкоджених ділянок доріг

9 лютого для забезпечення безпечного проїзду автомобільного транспорту автошляхами нашої громади, працівниками комунального підприємства «Сватове-благоустрій» комунальної власності. Заходи з ліквідації ямковості здійснювалися шляхом засипання пошкоджених ділянок дорожнього покриття щебенево-піщаною сумішшю.

Важливо ретельно розглядати звернення кожного

На початку лютого 2022 року до Сватівської міської ради надійшов лист від громадянина  Угорщини.  Antal Gabor звернувся з проханням надати інформацію про його померлого дядька Igaz Mihaly. Чоловік займається пошуком та має дані з відкритих джерел, що прах його родича, учасника Другої світової війни, покоїться на Сватівській землі, тож висловив прохання офіційно підтвердити цей факт.