Громада зустрічає чемпіона!

Двократний чемпіон світу з гирьового спорту, мешканець села Хомівка Сватівської громади Максим Муратов повернувся з Італії, де проходив чемпіонат світу з гирьового спорту.

Відмінності оформлення тимчасової непрацездатності у випадку е-лікарняних

В Україні триває перехідний період впровадження е-лікарняних. До формування медичних висновків, на підставі яких для застрахованих осіб автоматично формуються е-лікарняні, вже залучені лікарі понад 550 медичних закладів.

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з її Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення проводять Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Шановна громадо!

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, в рамках  здійснення заходів з протимінної діяльності та з метою підвищення рівня обізнаності серед різних вікових груп населення, щодо небезпеки від мін та ВНП, навчання правильному поводженню з ними у небезпечних ситуаціях виготовлено відповідні відеоролики з даної тематики під умовними назвами «Не поспішай! Будь уважним!», а також «Інформування про мінну небезпеку».

Бездіяльність – завжди шлях до проблем!

Роки бездіяльності попередніх чиновників Сватівської міської ради виливаються у шалені проблеми для нашої громади. Яскравим підтвердженням цьому ви можете спостерігати на фото, де зображено в якому стані знаходяться магістралі водопостачання та водовідведення.

Роз’яснення можливостей, які відкриває старт ринку землі

Міністерство культури та інформаційної політики України, на виконання пункту 5 протоколу наради під головуванням Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля від 25.06.2021 «Питання земельної реформи», здійснює заходи щодо інформування населення про можливості, які відкриває старт ринку землі.