У Сватовому презентують старт проєкту «Добрі сусіди - одна країна»

31 травня у Сватівській міській раді відбудеться презентація проєкту «Добрі сусіди – одна країна». Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Над ініціативою працюватиме Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» (ІМР) за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

КОМФОРТНЕ ДОВКІЛЛЯ: мініпроєкт з облаштування громадського простору

Учнівська молодь Сватівщини активна, ініціативна, креативна – і це факт! Сватівська міська рада створює всі умови для їх розвитку. За підтримки міської ради 13 команд з закладів освіти Сватівської територіальної громади взяли участь у  Всеукраїнському конкурсі мініпроєктів з облаштування громадського простору «Комфортне довкілля», який проводився Кафедрою українознавства  Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Розглянуто чисельну кількість земельних питань, затверджено державну символіку Сватівської громади та прийняті заходи щодо попередження незаконної вирубки лісів: за підсумками засідання сесії Сватівської міської ради

У Сватівській громаді відбулося шосте пленарне засідання сесії міської ради. Депутатами було розглянуто 203 питання, 191 із них – земельні. Вони стосуються надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів. Більше ста питань – це затвердження технічної документації до раніше прийнятих рішень сільськими радами. Майже 30 питань стосувалися надання земельних ділянок учасникам АТО/ООС.

Сформовано склад молодіжної ради при Сватівській міській раді

26 травня відбулися установчі збори з формування складу молодіжної ради при Сватівській міській раді. Створення цього консультативно-дорадчого органу ініціювала Сватівський міський голова Віта Сліпець.

Підтримка родин, які виховують дітей з особливими потребами, –  є одним із пріоритетних напрямків роботи міської ради

Підтримка родин, які виховують дітей з особливими потребами, – є одним із пріоритетних напрямків роботи міської ради

Такі родини щодня самотужки долають труднощі, які існують в нашому непристосованому для особливих дітей життєвому просторі. Їх проблеми не можна оминати. Сватівський міський голова Віта Сліпець ініціювала зустріч з батьками таких діток, яку провела 26 травня заступник Сватівського міського голови Ірина Корлякова. Мета заходу - познайомитися один з одним, зрозуміти як керівництво громади може допомогти, підтримати батьків, які виховують дітей з особливими потребами.