До відома страхувальників: е-лікарняний

Відповідно до наказу МОЗ України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки» із 04 червня по 31 серпня 2021 року в Україні передбачено перехідний період впровадження електронних листків непрацездатності. При цьому, протягом зазначеного періоду медичні заклади будуть формувати як медичні висновки про тимчасову непрацездатність, які є підставою для створення електронних листків непрацездатності, так і видавати паперові лікарняні.

Сватівська міська рада та її виконавчий комітет з глибокою скорботою сповіщають, що 13 липня 2021 року на 44 році передчасно пішов з життя Матляков Дмитро Анатолійович, директор відділу оптової торгівлі Торгового Дому «Агрохім». В цьому підприємстві він почав працювати з 2004 року. Був порядною і чесною людиною, завжди підтримував тих, хто потребував його допомоги. Дмитро Анатолійович мав дуже багато задумів і мрій на майбутнє, але безжалісна смерть дочасно забрала його від своїх дітей, дружини, поважаючих і люблячих близьких, друзів та колег.

Сватівська громада розпочала жнива

З давніх-давен до наших днів зберігається обряд першого снопа – зажинків, який символізує початок жнив і поєднує поезію хліборобської праці та вірування наших предків у невичерпну силу і щедрість рідної землі. За ініціативи та участі Сватівського міського голови Віти Сліпець зранку 13 липня на ланах АФ «Слобожанська» за традицією освятили перший сноп пшениці нового врожаю.  Віта Володимирівна побажала сприятливої погоди, добрих врожаїв та вдалого завершення жнив.  Сватівська громада – край хліборобів. Від їх праці залежить добробут наших мешканців.   Міцного здоров’я, легкої ниви і важкого колосу вам, шановні аграрії Сватівщини!  Прес-центр Сватівської громади

Чемпіон вирушив на змагання

Сьогодні начальник відділу культури, молоді та спорту Кристина Бойкова та директор спортивного клубу Сватівської громади «Стожари» Олександр Савченко провели чемпіона України з гирьового спорту, мешканця села Хомівка Сватівської громади Максима Муратова  на Світову першість з гирьового спорту. Змагання будуть проходити в м. Ванцагелло, Італія.

З 16 липня ще більше української мови в публічному просторі

16 липня 2021 року - початок нового етапу втілення закону про державну мову, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнення її статусу як державної. Цього дня набирають чинності норми, які є важливими для переважної більшості людей, оскільки вони стосуються сфери культури і розваг, туристичної сфери, книговидаництва та роботи книгарень, кіновиробництва, демонстрування фільмів в кінотеатрах і на телебаченні тощо (частини 2-6, 8 статті 23, стаття 26 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»).

Електронний підпис – найзручніший засіб для користування цифровими сервісами або е-документообігом

З метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Міністерство цифрової трансформації підготувало відеоблог про електронний підпис. Кожен може безкоштовно переглянути вищезазначений влог на платформі «Youtube» за посиланням.

Сучасний спортивний інвентар для жителів с. Гончарівка та с. Травневе

У Сватівській міській територіальній громаді діє програма розвитку спорту. Одним із пунктів передвиборчої програми Сватівського міського голови Віти Сліпець був - спорт і культура для всіх, не зважаючи на місце проживання. Ці наміри відображаються і в програмі розвитку спорту громади. Спортивний клуб Сватівської громади «Стожари» поступово і планомірно розширює свої види діяльності не тільки в місті, а й в селах та селищах.