На території Сватівської громади здійснюються роботи з очищення доріг від снігу

Із за погіршення погодних умов вночі 28 грудня, а саме значних опадів, з метою недопущення аварійних ситуацій, здійснюється очистка доріг із залученням відповідної техніки підприємствами, організаціями, установами та фізичними особами-підприємцями громади, які закріплені рішенням виконавчого комітету № 155 від 13 жовтня 2021 року.

На території Сватівської громади здійснюються роботи з очищення доріг від снігу

Відбулися засідання постійних комісій міської ради

22 грудня на розглядалися проєкти рішень порядку денного сесії. На пленарному засіданні заплановано розглянути більше 100 питань. Вони стосуються затвердження програм, внесення змін до міського бюджету та бюджету Сватівської міської територіальної громади на 2022 рік, затвердження старост Свистунівського та Рудівського старостинських округів, інше.

За підсумками чергового засідання комісії з питання надання одноразової матеріальної допомоги

На цьому тижні заступник міського голови Ірина Корлякова провела чергове засідання комісії з питання надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

Запрошуємо на літературний захід

Провести час в компанії творчих людей можна 24 грудня о 10-00 у Сватівському міському молодіжному центрі "Слобожанська духовна криниця імені Миколи Щепенка" (пл. 50-річчя Перемоги, 37) на літературному заході, присвяченому 65-річчю літературної студії «Світанок».

У Сватівській громаді вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Ця пам'ятна дата була затверджена Указом президента України 10 листопада 2006 року з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Зараз День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС багато хто називає просто днем ліквідатора. День ліквідатора нерозривно пов’язаний з техногенною катастрофою 1986 року, подібної до якої за масштабами і наслідками ще не бачив світ. Катастрофа на ЧАЕС сколихнула світ  не лише своєю величезною руйнівною силою, а й мужністю тих, хто першим зіткнувся з її страшними наслідками. Їх називають по-різному: чорнобильці, ліквідатори, вогнеборці. Всі вони є герої, які ціною власного здоров’я, а часом життя врятували життя та здоров’я мільйонів. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції, а ще – з невидимого стихією.