Засідання міської координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

24 вересня відбулося засідання міської координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Координаційна рада відбулось під головування заступника Сватівського міського голови Ірини Корлякової.

Введено в експлуатацію новітні енергоефективні каналізаційні насосні агрегати

Рішенням сесії Сватівської міської ради МКП «Сватівський водоканал» виділені кошти на придбання каналізаційних насосних агрегатів для заміни застарілого аварійного енергоємного обладнання на каналізаційних станціях.

До неповнолітнього застосовано пілотний проект "Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину"

Наприкінці серпня 2021 року, неповнолітній хлопчина незаконно заволодів транспортним засобом - мопедом, скориставшись необачністю господаря транспортного засобу, який залишив без нагляду свій мотоцикл на деякий час.

Відповіді на поширені запитання щодо е-лікарняних

Уже з першого жовтня електронні лікарняні повністю замінять своїх паперових попередників. Упродовж наступних двох тижнів інформаційні системи, протоколи обміну даними і правила створення медичних висновків доопрацюють – аби врахувати помилки і нюанси, до яких виникали питання у лікарів, працівників і роботодавців під час тестового періоду.

Відбулась чергова апаратна нарада

20 вересня 2021 року під головуванням заступника міського голови І. Корлякової відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника міського голови В. Честних, секретаря міської ради Т. Бервено з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради, старостами.

Представники Сватівської  громади прийняли участь в семінарі по створенню ОСББ

В рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» , 15 - 16 вересня 2021 року в м. Маріуполь радник Сватівського міського голови Олексій Горшков та начальник відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Сергій Шумаков прийняли участь у семінарі «Місцеве самоврядування і ОСББ: синергія зусиль».

Залучення селян Сватівської ТГ до електронного врядування

Проєкт «Залучення селян Сватівської ТГ до електронного врядування», який реалізує Старобільська громадська організація «Воля» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції продовжує роботу.

У Сватівській громаді заплановано створення центру денного перебування для дітей з особливими потребами

Підтримка родин, які виховують дітей з особливими потребами – є одним із пріоритетних напрямків роботи міської ради. Такі родини щодня самотужки долають труднощі, які існують в нашому непристосованому для особливих дітей життєвому просторі. Тому Сватівським міським головою Вітою Сліпець ініційовано участь у проєкті «СПІЛЬНО». Інтегровані соціальні послуги та реагування на СОVID – 19 на Сході України», завданням якого є допомогти громадам посилити соціальну підтримку сімей із дітьми та сприяти соціальній згуртованості.