Моніторинг температурного режиму у закладах дошкільної освіти Сватівської міської ради.

З метою моніторингу температурного режиму у закладах дошкільної освіти Сватівської міської ради, які опалюються природним газом, 18 жовтня 2021 року заступник Сватівського міського голови Ірина Корлякова та в.о. начальника відділу освіти Ірина Сеплива відвідали КЗДО № 2 «Веселка», КЗДО № 1 «Малятко» та КЗДО № 3 «Журавка».

Юнаків Сватівщини провели на строкову військову службу

5 жовтня заступник Сватівського міського голови Валерій Честних взяв участь в урочистих проводах юнаків на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. Всього від Сватівського району пішли служити 14 чоловік, із них 7 - від Сватівської громади.

Адмінстратори ЦНАПу Сватівської міської ради взяли участь у тренінг в рамках проєкту «Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні - Крок вперед»

22-24 вересня 2021 року у місті Харків в рамках проєкту «Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні - Крок вперед» адміністратори центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Сватівської міської ради Віта Дуднік, Євгенія Радько на чолі з керівником відділу Оленою Гирею прийняли участь у тренінгу для представників органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян, що співпрацюють з ними. Тренінг проводився  за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.