Продовжується робота Сватівської міської ради з питань підтримки мешканців Сватівської громади

Минулого тижня заступник Сватівського міського голови Ірина Корлякова провела засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

Сватівська громада пишається юними даруваннями!

Плекання та розвиток інтелектуальної, творчої особистості дитини, громадянина-патріота України завжди було і залишається одним з пріоритетних завдань педагогів Сватівської громади. Наші освітяни постійно працюють над всебічним розвитком талантів та обдарувань учнів, залучають їх до творчої діяльності: конкурсів, виставок, фестивалів, акцій тощо. У подібних заходах наші учні демонструють високі результати, що без сумніву є наслідком систематичної, плідної та наполегливої роботи усіх учасників освітнього процесу.

Весняним толокам наданий старт

Поліпшення стану навколишнього середовища – це обов’язок кожного громадянина України. Традиційно у квітні установами, підприємствами та жителями громади проводяться роботи з благоустрою територій.

Захищали шкільні мініпроєкти

У великій залі Сватівської міської відбувся конкурс з облаштування громадського простору «Комфортне дозвілля» серед активного учнівства та молоді Сватівщини. Мета заходу - залучити до проєктної діяльності молодь Сватівської громади.

Важлива подія

З давніх часів кооперативність співпраці завжди була ефективною. Тому сьогодні починається новий етап співпраці Сватівської міської ради, Сватівської районної ради, Сватівської райдержадміністрації та територіальних громад новоутвореного району, спрямований на налагодження та зміцнення горизонтальних зв’язків.