Важлива думка кожного

За останні роки війна на Сході України утворила таку категорію людей, як ветерани АТО/ООС, які потребують підтримки та допомоги від місцевої влади. Саме тому на четвертій сесії Сватівської міської ради було прийнято «Міську комплексну програму соціальної підтримки сімей учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, поранених учасників АТО/ООС та вшанування пам’яті загиблих на 2021-2023 роки». Доповідачем було зазначено, що задля удосконалення програми учасниками АТО/ООС можуть бути внесені зміни до неї.

Підготовка до чергового засідання сесії

Триває підготовка до проведення п’ятої сесії Сватівської міської ради, проведення якої заплановано на останній четвер квітня. Як і на попередній сесії, значна кількість, більше ста, буде стосуватися розгляду земельних питань.

Засідання робочої групи по організації роботи депутатів Сватівської міської ради у виборчих округах

Сьогодні, 30 березня 2021 року відбулося засідання робочої групи по організації роботи депутатів Сватівської міської ради в територіальних виборчих округах. Обговорювалися питання запровадження механізму публічності і відкритості депутатської роботи.

Інформація для мешканців Сватівської громади

з 29 березня по 01 квітня 2021 року структурним підрозділом "Попаснянська дистанція колії" будуть проводитись роботи з виконання середнього ремонту колії з використанням машин важнкого типу на перегоні Сватове-Кабаннє через переїзд 884 км, який знаходиться по провулку Залізничний - квартал Докучаєва міста Сватове. Переїзд буде закритий частково. Рух автотранспорту з 9.00 по 19.00 буде проводитись по одній полосі проїжджої частини.

Чисте місто

22 березня 2021 року Сватівський міський голова Віта Сліпець провела робочу зустріч з підприємцями кварталу Докучаєва та вулиці Челюскінців м. Сватове з питань впорядкування прилеглих до їх торгівельних та складських приміщень територій. Підприємцям було рекомендовано встановити урни біля торгівельних закладів та укласти угоди з комунальним підприємством «Сватове-благоустрій» стосовно вивозу сміття.

Відбувся турнір з волейболу, присвячений пам’яті Сайфутдінова В.Я.

21 березня 2021 року Сватівський міський голова Віта Сліпець та заступник Сватівського міського голови Ірина Корлякова привітали учасників відкритого обласного турніру з волейболу, присвяченого пам’яті талановитого педагога, активного громадського діяча та колишнього директора Сватівської ДЮСШ Василя Яковича.